Mensen helpen bij het realiseren van hun ambitie, dat is de missie van ibc. Daarom werken wij met én voor mensen die het beste uit zichzelf willen halen. Mensen die bereid zijn anders te durven dromen, denken en doen. Mensen die vanuit hun persoonlijke kracht en talent acteren om samen succesvol te zijn. Mensen die zich ook kwetsbaar durven op te stellen en om hulp durven te vragen. Mensen die willen presteren en willen leren.

Samen succesvol
Waarom
Samen succesvol
Voor

Met

Samen succesvol
Met

'Kijk vooruit, het verleden kan je niet veranderen'

Ger Blom
T +31 6 53 78 98 68
g.blom@ibc.nl

'Life's challenges are not supposed to paralyze you, they're supposed to help you discover who your are'

Sabine van Tergouw
T +31 6 26 23 48 25
s.vantergouw@ibc.nl

'Alles verandert, niets staat stil'

Joyce Bergsma
T +31 6 25 07 04 23
j.bergsma@ibc.nl

'Als we niet weten naar welke haven we koers zetten, is geen enkele wind gunstig'

René Smolders
T +31 6 27 53 25 68
r.smolders@ibc.nl

'Mit menschlichem Maß'

Antoine Bosch
T +49 (0)241 9367 3500
a.bosch@ibc-ag.de

'Het geheim van succes is vastberadenheid'

Ernst Daemen
T +31 6 21 59 52 59
e.daemen@ibc.nl

'Wer immer tut, was er schon kann, belibt immer das, was er schon ist'

Laura Krichel
T +49 (0)241 9367 3500
l.krichel@ibc-ag.de

'Met de menselijke maat'

Eline Euwe
T +085 850 01 40
e.euwe@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Rob Mulders
T +085 850 01 40
r.mulders@ibc.nl

'Niets was mogelijk totdat iemand het deed'

Saskia Frusch
T +31 6 29 56 35 48
s.frusch@ibc.nl

'Creative thinking inspires ideas, ideas inspire change'

Barbara Januszkiewicz

Claudia Wouters
T +31 6 22 33 36 87
c.wouters@ibc.nl

'Verandering begint als iemand de volgende stap zet'

Danique Nagtegaal
T +31 6 50 73 09 19
d.nagtegaal@ibc.nl

'Het gaat vooruit!!!'

Rob van Bladel
T +31 6 34 49 42 50
r.vanbladel@ibc.nl

'It's kind of fun to do the impossible'

Walt Disney

Eric Schlösser
T +31 6 20 03 52 95
e.schlosser@ibc.nl

'Het geheim van de verandering is om je energie te focussen, niet op het bestrijden van het oude, maar het bouwen aan het nieuwe'

Valerie Vrencken
T +31 6 20 33 09 80
v.vrencken@ibc.nl

'The right information at the right time is nine tenths of any battle'

Napoleon Bonaparte

Luc Schrijnemakers
T +31 653 27 94 36
l.schrijnemakers@ibc.nl

'Volg nooit iemands advies'

W.G.B. Shaw

Jacco Willemse
T +31 6 51 12 87 56
j.willemse@ibc.nl

'To solve the problems of today, we must focus on tomorrow'

Erik Nupponen

Lucille Kissels
T +31 6 28 87 97 00
l.kissels@ibc.nl

'Kennis spreekt, maar wijsheid luistert'

Jimmy Hendrix

Marcel ter Lingen
T +31 6 26 23 48 24
m.terlingen@ibc.nl

'If you don't have time to do it right, you must have time to do it over'

Kim van der Zee
T +31 6 20 31 08 74
k.vanderzee@ibc.nl

'Be the change you wish to see the world'

Mahatma Ghandhi

Jan-Willem Traas
T +31 6 18 60 57 03
jw.traas@ibc.nl

'Whatever you do, don't do it halfway'

Thomas Pfeiffer
T +49 (0)172 1594 040
t.pfeiffer@ibc-ag.de

'Common sense is not so common'

Voltaire

Tineke Eikelenboom
T +31 6 18 60 56 83
t.eikelenboom@ibc.nl

'Teamwork divides the task and doubles the success!'

Thomas Kuijer
T +31 6 46 43 83 96
t.kuijer@ibc.nl

'Als je doet wat je leuk vindt en waarin je gelooft, hoef je nooit meer te werken'

Rob Vermeulen
T +31 6 27 89 01 64
r.vermeulen@ibc.nl

'Wer begeistert ist, glaubt an ein Ziel und strebt darauf hin'

Markus Bayer
T +49 (0)173 9527 195
m.bayer@ibc-ag.de

'Truth is the most valuable thing we have. Let us economize it!'

Alexander Meijer
T +31 6 45 67 23 57
a.meijer@ibc.nl

'If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together'

African Proverb

Simone Veders
T +31 6 23 71 51 92
s.veders@ibc.nl

'If you do what you've always done, you'll get what you've always gotten'

Tony Ribbins

Anneke Kikkert
T +31 6 28 87 97 01
a.kikkert@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Cecile van de Grint
T +31 6 21 55 22 92
c.vandegrint@ibc.nl

'Any goal is possible when having fun in what you do'

Luc Henstra
T +31 6 14 24 62 09
l.henstra@ibc.nl

'A mind that is stretched by a new experience can never go back to its old dimensions'

Ilvie Heynen
T +31 6 57 55 12 41
i.heynen@ibc.nl

'The whole is more than the sum of its parts'

Aristoteles

Wouter van de Koppel
T +31 6 29 14 90 65
w.vandekoppel@ibc.nl

''Wer immer tut, was er schon kann, belibt immer das, was er schon ist''

Alexander Neef
T +49 (0)172 9773 999
a.neef@ibc-ag.de

'Das Einzige was man verlieren kann ist sich selbst'

René Vaessen
T +49 (0)172 2940 294
r.vaessen@ibc-ag.de

'Er is altijd een mogelijkheid het verschil te maken'

Michael Dell

Pepijn Rademakers
T +31 6 40 85 08 70
p.rademakers@ibc.nl

'Wie stopt met beter worden houdt op goed te zijn'

Confucius

Annet ter Horst
T +31 6 57 93 35 70
a.terhorst@ibc.nl

'Door gebruik te maken van individuele kwaliteiten kom je als organisatie verder'

Jasper Claassens
T +31 6 28 86 83 93
j.claassens@ibc.nl

'Never forget that only dead fish swim with the stream'

Malcolm Muggeridge

Maud Merks
T +31 6 30 02 80 00
m.merks@ibc.nl

'Imagination is more important than knowledge'

Albert Einstein

David Verkerk
T +31 6 20 83 83 71
d.verkerk@ibc.nl

'Verwondering is het begin van alle wijsheid'

Aristoteles

Sandra Plaatsman
T +31 6 23 01 38 34
s.plaatsman@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Ashraf Ibrahim
T +31 06 12 03 51 40
a.ibrahim@ibc.nl

'Het leveren van kwaliteit kost geld. Het niet leveren van kwaliteit kost kapitalen'

Thom Vessies
T +31 6 12 06 48 19
t.vessies@ibc.nl

'Life begins at the ending of your comfort zone'

Neale Donald Walsch

Reinou van den Berg
T +31 6 30 41 36 95
r.vandenberg@ibc.nl

'It's better to regret the things you've done than the ones you didn't do'

Janouk Dekker
T +31 6 10 32 15 00
j.dekker@ibc.nl

'Freude an der Arbeit lässt das Werk trefflich geraten'

Aristoteles

Jan van Dinteren
T +49 (0)172 6071 954
j.vandinten@ibc-ag.de

'If you can dream it, you can do it'

Walt Disney

Mark de Bruijn
T +31 6 12 69 65 70
m.debruijn@ibc.nl

'Action is the foundational key to all succes'

Pablo Picasso

Maritta van Evert
T +31 6 53 38 38 04
maritta.van.evert@rabobank.nl

'Mit menschlichem Maß'

Dominique Mühlbauer
T +49 (0)173 8786 487
d.muhlbauer@ibc-ag.de

Persönlichkeiten werden nicht durch schöne Reden geformt, sondern durch Arbeit und eigene Leistung!

Mirwaiss Alikusi

m.alikusi@ibc-ag.de

'Mit menschlichem Maß'

Yvonne Vaessen

y.vaessen@ibc-ag.de

'Pleasure in the job puts perfection in the work'

John Smeekes
T +49 (0)172 8770 411
j.smeekes@ibc-ag.de

'Je weet nooit hoe sterk je bent, totdat sterk zijn je enige keuze is'

Dalai Lama

Vivianne Vandeberg
T +31 6 52 26 50 96
v.vandeberg@smartz.eu

'Met de menselijke maat'

Hub Leclaire
T 06 51 45 98 04
h.leclaire@ibc.nl

| ibc business consultants