Mensen helpen bij het realiseren van hun ambitie, dat is de missie van ibc. Daarom werken wij met én voor mensen die het beste uit zichzelf willen halen. Mensen die bereid zijn anders te durven dromen, denken en doen. Mensen die vanuit hun persoonlijke kracht en talent acteren om samen succesvol te zijn. Mensen die zich ook kwetsbaar durven op te stellen en om hulp durven te vragen. Mensen die willen presteren en willen leren.

Samen betekent voor ons “in partnership” met elkaar. Wellicht ga je alleen sneller, maar wij geloven dat je samen verder komt.

Succesvol betekent voor ons “duurzame waarde” voor elkaar. Wij geloven dat een gedeelde ambitie mensen samenbrengt en verbindt.

De menselijke maat bepalen wij samen. Wij geloven in persoonlijke relaties gebouwd op de waarden integriteit, respect en vertrouwen in elkaar.

Samen succesvol
Voor

Met

Samen succesvol
Met

'Kijk vooruit, het verleden kan je niet veranderen'

Ger Blom
T +31 6 53 78 98 68
g.blom@ibc.nl

'Life's challenges are not supposed to paralyze you, they're supposed to help you discover who your are'

Sabine van Tergouw
T +31 6 26 23 48 25
s.vantergouw@ibc.nl

'Alles verandert, niets staat stil'

Joyce Bergsma
T +31 6 25 07 04 23
j.bergsma@ibc.nl

'Als we niet weten naar welke haven we koers zetten, is geen enkele wind gunstig'

René Smolders
T +31 6 27 53 25 68
r.smolders@ibc.nl

'Niets was mogelijk totdat iemand het deed'

Saskia Frusch
T +31 6 29 56 35 48
s.frusch@ibc.nl

'Het geheim van succes is vastberadenheid'

Ernst Daemen
T +31 6 21 59 52 59
e.daemen@ibc.nl

'Creative thinking inspires ideas, ideas inspire change'

Barbara Januszkiewicz

Claudia Wouters
T +31 6 22 33 36 87
c.wouters@ibc.nl

'Verandering begint als iemand de volgende stap zet'

Danique Nagtegaal
T +31 6 50 73 09 19
d.nagtegaal@ibc.nl

'Het gaat vooruit!!!'

Rob van Bladel
T +31 6 34 49 42 50
r.vanbladel@ibc.nl

'It's kind of fun to do the impossible'

Walt Disney

Eric Schlösser
T +31 6 20 03 42 95
e.schlosser@ibc.nl

'Het gehiem van de verandering is om je energie te focussen, niet op het bestrijden van het oude, maar het bouwen aan het nieuwe'

Valerie Vrencken
T +31 6 20 33 09 80
v.vrencken@ibc.nl

'The right information at the right time is nine tenths of any battle'

Napoleon Bonaparte

Luc Schrijnemakers
T +31 653 27 94 36
l.schrijnemakers@ibc.nl

'Volg nooit iemands advies'

W.G.B. Shaw

Jacco Willemse
T +31 6 51 12 87 56
j.willemse@ibc.nl

'To solve the problems of today, we must focus on tomorrow'

Erik Nupponen

Lucille Kissels
T +31 6 28 87 97 00
l.kissels@ibc.nl

'Kennis spreekt, maar wijsheid luistert'

Jimmy Hendrix

Marcel ter Lingen
T +31 6 26 23 48 24
m.terlingen@ibc.nl

'If you don't have time to do it right, you must have time to do it over'

Kim van der Zee
T +31 6 20 31 08 74
k.vanderzee@ibc.nl

'Be the change you wish to see the world'

Mahatma Ghandhi

Jan-Willem Traas
T +31 6 18 60 57 03
jw.traas@ibc.nl

'Common sense is not so common'

Voltaire

Tineke Eikelenboom
T +31 6 18 60 56 83
t.eikelenboom@ibc.nl

'Teamwork divides the task and doubles the success!'

Thomas Kuijer
T +31 6 46 43 83 96
t.kuijer@ibc.nl

'Als je doet wat je leuk vindt en waarin je gelooft, hoef je nooit meer te werken'

Rob Vermeulen
T +31 6 27 89 01 64
r.vermeulen@ibc.nl

'Truth is the most valuable thing we have. Let us economize it!'

Alexander Meijers
T +31 6 45 67 23 57
a.meijer@ibc.nl

'If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together'

African Proverb

Simone Veders
T +31 6 23 71 51 92
s.veders@ibc.nl

'If you do what you've always done, you'll get what you've always gotten'

Tony Ribbins

Anneke Kikkert
T +31 6 28 87 97 01
a.kikkert@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Cecile van de Grint
T +31 6 21 55 22 92
c.vandegrint@ibc.nl

'Any goal is possible when having fun in what you do'

Luc Henstra
T +31 6 14 24 62 09
l.henstra@ibc.nl

'A mind that is stretched by a new experience can never go back to its old dimensions'

Ilvie Heynen
T +31 6 57 55 12 41
i.heynen@ibc.nl

'The whole is more than the sum of its parts'

Aristoteles

Wouter van de Koppel
T +31 6 11 39 34 36
w.vandekoppel@ibc.nl

'Feet on the ground, eyes on the stars!'

Marloes van Poele
T +31 6 12 06 51 36
m.vanpoele@ibc.nl

'Er is altijd een mogelijkheid het verschil te maken'

Michael Dell

Pepijn Rademakers
T +31 6 40 85 08 70
p.rademakers@ibc.nl

'Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail'

Ralph Waldo Emerson

Mandy Wientjens
T +31 6 18 60 56 85
m.wientjens@ibc.nl

'Wie stopt met beter worden houdt op goed te zijn'

Confucius

Annet ter Horst
T +31 6 57 93 35 70
a.terhorst@ibc.nl

'Door gebruik te maken van individuele kwaliteiten kom je als organisatie verder'

Jasper Claassens
T +31 6 28 86 83 93
j.claassens@ibc.nl

'Never forget that only dead fish swim with the stream'

Malcolm Muggeridge

Maud Merks
T +31 6 30 02 80 00
m.merks@ibc.nl

'Imagination is more important than knowledge'

Albert Einstein

David Verkerk
T +31 6 20 83 83 71
d.verkerk@ibc.nl

'Verwondering is het begin van alle wijsheid'

Aristoteles

Sandra Plaatsman
T +31 6 23 01 38 34
s.plaatsman@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Ashraf Ibrahim
T +31 06 12 03 51 40
a.ibrahim@ibc.nl

'Het leveren van kwaliteit kost geld. Het niet leveren van kwaliteit kost kapitalen'

Thom Vessies
T +31 6 10 49 97 85
t.vessies@ibc.nl

'Life begins at the ending of your comfort zone'

Neale Donald Walsch

Reinou van den Berg
T +31 6 30 41 36 95
r.vandenberg@ibc.nl

'It's better to regret the things you've done than the ones you didn't do'

Janouk Dekker
T +31 6 10 32 15 00
j.dekker@ibc.nl

'What helps people, helps business'

Leo Burnett

Mayke Musters
T +31 6 28 87 31 30
m.musters@ibc.nl

'If you can dream it, you can do it'

Walt Disney

Mark de Bruijn
T +31 6 12 69 65 71
m.debruijn@ibc.nl

'Action is the foundational key to all succes'

Pablo Picasso

Maritta van Evert
T +31 6 53 38 38 04
maritta.van.evert@rabobank.nl

'Met de menselijke maat'

René Vaessen
T 0049 1722940294
r.vaessen@ibc-ag.de

'Met de menselijke maat'

Thomas Pfeiffer
T 0049 1721594040
t.pfeiffer@ibc-ag.de

'Met de menselijke maat'

Vivianne Vandeberg
T +31 6 52 26 50 96
v.vandeberg@smartz.eu

'Met de menselijke maat'

Hub Leclaire
T 06 51 45 98 04
h.leclaire@ibc.nl

Samen succesvol
Waarom
| ibc business consultants