Samen
Strategie Bepalen

Hoe speel je als organisatie in op ontwikkelingen op technologisch, economisch en sociaal-cultureel vlak? Is de organisatie succesvol in de ogen van klanten, medewerkers en aandeelhouders? Welke markten worden bepaald voor welke klanten met welke producten en diensten via welke kanalen? Wat zijn de gewenste talenten van de mensen binnen de huidige en toekomstige organisatie?

ibc gaat graag samen met u op zoek naar de antwoorden op deze vragen en vertaalt deze naar de strategie voor de organisatie.

Samen
Implementeren

Hoe worden medewerkers op de hoogte gebracht van de organisatiestrategie? Hoe wordt verandering gestuurd en gestructureerd? Is er ruimte voor initiatief en ondernemerschap? Zijn de vereiste kwaliteiten aanwezig bij de werknemers en hebben zij mogelijkheid om deze verder te ontwikkelen? Een strategie is pas succesvol als deze wordt vertaald in alle onderdelen van de organisatie en als het mensen samen in beweging brengt. In de visie van ibc staan de elementen van leren, groei en verandering centraal. Zo krijgt strategie een menselijke maat en wordt deze de drijvende kracht in de organisatie.

ibc gaat graag samen met u op zoek naar de antwoorden op deze vragen en legt daarmee de basis voor een succesvolle implementatie binnen uw organisatie.

Samen
Resultaat Behalen

Mensen hebben van nature de behoefte om succesvol te zijn. Bijvoorbeeld binnen hun eigen werkomgeving als individu of als onderdeel van een succevol team en succesvolle organisatie. Succes dat zij graag omarmen en willen delen, als het resultaat van hun gezamenlijke harde werken. In de visie van ibc komt organiseren neer op het steeds weer vormen van duurzaam succesvolle teams die willen presteren of willen leren.

ibc stelt graag samen met u uitdagende en realistische doelstellingen vast, op organisatie-, op team- en op individueel niveau. Het verzilverplan geeft aan op welke wijze de beoogde doelstellingen gerealiseerd worden. Zo weet u dat de investering loont.

Samen succesvol
Voor

Met

Samen succesvol
Met

'Kijk vooruit, het verleden kan je niet veranderen'

Ger Blom
T +31 6 53 78 98 68
g.blom@ibc.nl

'Life's challenges are not supposed to paralyze you, they're supposed to help you discover who your are'

Sabine van Tergouw
T +31 6 26 23 48 25
s.vantergouw@ibc.nl

'Alles verandert, niets staat stil'

Joyce Bergsma
T +31 6 25 07 04 23
j.bergsma@ibc.nl

'Als we niet weten naar welke haven we koers zetten, is geen enkele wind gunstig'

René Smolders
T +31 6 27 53 25 68
r.smolders@ibc.nl

'Mit menschlichem Maß'

Antoine Bosch
T +49 (0)241 9367 3500
a.bosch@ibc-ag.de

'Het geheim van succes is vastberadenheid'

Ernst Daemen
T +31 6 21 59 52 59
e.daemen@ibc.nl

'Wer immer tut, was er schon kann, belibt immer das, was er schon ist'

Laura Krichel
T +49 (0)241 9367 3500
l.krichel@ibc-ag.de

'Twijfel is het begin van wijsheid'

Descrates

Eline Euwe
T +085 850 01 40
e.euwe@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Rob Mulders
T +085 850 01 40
r.mulders@ibc.nl

'Niets was mogelijk totdat iemand het deed'

Saskia Frusch
T +31 6 29 56 35 48
s.frusch@ibc.nl

'Creative thinking inspires ideas, ideas inspire change'

Barbara Januszkiewicz

Claudia Wouters
T +31 6 22 33 36 87
c.wouters@ibc.nl

'Verandering begint als iemand de volgende stap zet'

Danique Nagtegaal
T +31 6 50 73 09 19
d.nagtegaal@ibc.nl

'Het gaat vooruit!!!'

Rob van Bladel
T +31 6 34 49 42 50
r.vanbladel@ibc.nl

'It's kind of fun to do the impossible'

Walt Disney

Eric Schlösser
T +31 6 20 03 52 95
e.schlosser@ibc.nl

'Het geheim van de verandering is om je energie te focussen, niet op het bestrijden van het oude, maar het bouwen aan het nieuwe'

Valerie Vrencken
T +31 6 20 33 09 80
v.vrencken@ibc.nl

'The right information at the right time is nine tenths of any battle'

Napoleon Bonaparte

Luc Schrijnemakers
T +31 653 27 94 36
l.schrijnemakers@ibc.nl

'Volg nooit iemands advies'

W.G.B. Shaw

Jacco Willemse
T +31 6 51 12 87 56
j.willemse@ibc.nl

'To solve the problems of today, we must focus on tomorrow'

Erik Nupponen

Lucille Kissels
T +31 6 28 87 97 00
l.kissels@ibc.nl

'Kennis spreekt, maar wijsheid luistert'

Jimmy Hendrix

Marcel ter Lingen
T +31 6 26 23 48 24
m.terlingen@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Bram Slaats
T +31 6 10 32 14 03
b.slaats@ibc.nl

'If you don't have time to do it right, you must have time to do it over'

Kim van der Zee
T +31 6 20 31 08 74
k.vanderzee@ibc.nl

'The way to get started is to quit talking and begin doing'

Walt Disney

Caspar Zambon
T +31 6 12 06 51 36
c.zambon@ibc.nl

'Whatever you do, don't do it halfway'

Thomas Pfeiffer
T +49 (0)172 1594 040
t.pfeiffer@ibc-ag.de

'Common sense is not so common'

Voltaire

Tineke Eikelenboom
T +31 6 18 60 56 83
t.eikelenboom@ibc.nl

'Teamwork divides the task and doubles the success!'

Thomas Kuijer
T +31 6 46 43 83 96
t.kuijer@ibc.nl

'Als je doet wat je leuk vindt en waarin je gelooft, hoef je nooit meer te werken'

Rob Vermeulen
T +31 6 27 89 01 64
r.vermeulen@ibc.nl

'Wer begeistert ist, glaubt an ein Ziel und strebt darauf hin'

Markus Bayer
T +49 (0)173 9527 195
m.bayer@ibc-ag.de

'Truth is the most valuable thing we have. Let us economize it!'

Alexander Meijer
T +31 6 45 67 23 57
a.meijer@ibc.nl

'If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together'

African Proverb

Simone Veders
T +31 6 23 71 51 92
s.veders@ibc.nl

'If you do what you've always done, you'll get what you've always gotten'

Tony Ribbins

Anneke Kikkert
T +31 6 28 87 97 01
a.kikkert@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Cecile van de Grint
T +31 6 21 55 22 92
c.vandegrint@ibc.nl

'Any goal is possible when having fun in what you do'

Luc Henstra
T +31 6 14 24 62 09
l.henstra@ibc.nl

'A mind that is stretched by a new experience can never go back to its old dimensions'

Ilvie Heynen
T +31 6 57 55 12 41
i.heynen@ibc.nl

'The whole is more than the sum of its parts'

Aristoteles

Wouter van de Koppel
T +31 6 29 14 90 65
w.vandekoppel@ibc.nl

'Speler naar spelbepaler'

Harry Wullings
T +31(0)6 53 64 25 65
h.wullings@ibc.nl

'Das Einzige was man verlieren kann ist sich selbst'

René Vaessen
T +49 (0)172 2940 294
r.vaessen@ibc-ag.de

'Life begins at the ending of your comfort zone'

Neale Donald Walsch

Reinou van den Berg
T +31 6 30 41 36 95
r.vandenberg@ibc.nl

'Wie stopt met beter worden houdt op goed te zijn'

Confucius

Annet ter Horst
T +31 6 57 93 35 70
a.terhorst@ibc.nl

'Door gebruik te maken van individuele kwaliteiten kom je als organisatie verder'

Jasper Claassens
T +31 6 28 86 83 93
j.claassens@ibc.nl

'Never forget that only dead fish swim with the stream'

Malcolm Muggeridge

Maud Merks
T +31 6 30 02 80 00
m.merks@ibc.nl

'Imagination is more important than knowledge'

Albert Einstein

David Verkerk
T +31 6 20 83 83 71
d.verkerk@ibc.nl

'Verwondering is het begin van alle wijsheid'

Aristoteles

Sandra Plaatsman
T +31 6 23 01 38 34
s.plaatsman@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Ashraf Ibrahim
T +31 06 12 03 51 40
a.ibrahim@ibc.nl

'Het leveren van kwaliteit kost geld. Het niet leveren van kwaliteit kost kapitalen'

Thom Vessies
T +31 6 12 06 48 19
t.vessies@ibc.nl

'The only constant is change'

Heraclitus

Denise Vos
T +31 6 28 39 68 50
d.vos@ibc.nl

'Met de menselijke maat'

Jasper van Bladel
T +31 6 14 88 54 78
j.vanbladel@ibc.nl

'Freude an der Arbeit lässt das Werk trefflich geraten'

Aristoteles

Jan van Dinteren
T +49 (0)172 6071 954
j.vandinten@ibc-ag.de

'If you can dream it, you can do it'

Walt Disney

Mark de Bruijn
T +31 6 12 69 65 70
m.debruijn@ibc.nl

'Action is the foundational key to all succes'

Pablo Picasso

Maritta van Evert
T +31 6 53 38 38 04
maritta.van.evert@rabobank.nl

'Mit menschlichem Maß'

Dominique Mühlbauer
T +49 (0)173 8786 487
d.muhlbauer@ibc-ag.de

'Vaak moet er iets gebeuren, voordat er iets gebeurt'

Johan Cruijff

Herman Ouwerkerk
T +31 6 57 58 33 85
h.ouwerkerk@ibc.nl

'Mit menschlichem Maß'

Yvonne Vaessen

y.vaessen@ibc-ag.de

'Pleasure in the job puts perfection in the work'

John Smeekes
T +49 (0)172 8770 411
j.smeekes@ibc-ag.de

'Je weet nooit hoe sterk je bent, totdat sterk zijn je enige keuze is'

Dalai Lama

Vivianne Vandeberg
T +31 6 52 26 50 96
v.vandeberg@smartz.eu

'Met de menselijke maat'

Hub Leclaire
T 06 51 45 98 04
h.leclaire@ibc.nl

'Gaat niet, bestaat niet'

Sandra Weijers
T 06 52 72 74 53
s.weijers@ibc.nl

'Ga uit van je eigen kracht, niet van de zwaktes van anderen'

Lotte Bolderdijk
T +31 6 51 00 23 22
l.bolderdijk@ibc.nl

'It is impossible to fail, as long as you never quit'

Kirsten Houben
T +31 6 28 87 31 30
k.houben@ibc.nl

'Be curious, not judgmental'

Walt Whitman

Linda Schnabel
T +49 (0) 162 2739 956
l.schnabel@ibc-ag.de

'Met de menselijke maat'

Marcel Remmen
T 06 54 67 09 72
m.remmen@ibc.nl

| ibc business consultants